Vážení vlastníci,

od 2.5.2011 dochází ke změně osoby vykonávající správu vašeho objektu a to konkrétně, že po správci panu Doležalovi, bude opětovně správu objektu Kaskády Barrandov III vykonávat  paní Milada Vondrušová.

S touto změnou dochází i ke změně kontaktního telefonního čísla a tudíž od výše uvedeného data se, prosíme, obracejte na tel. pí. Vondrušové, který je: tel: 775 954 095, e-mailová adresa zůstáva nezměněna, tedy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Správce, 27.4.2011

Vážení vlastníci,

věnujte prosím pozornost oznámení správce k možnosti instalace uzamykatelných zábran na garážová stání v prostoru garážové haly objektu Kaskády Barrandov III.

Výbor KBIII, 12.4.2011

Vážení spoluvlastníci bytových jednotek,

vzhledem k vysoké úspoře na pojistném a zároveň vyšší kvalitě pojištění se výbor Vašeho SVJ rozhodl pro změnu Vaší současné pojistné smlouvy č. 7720289863 na Váš bytový dům Kaskády Barrandov III, Wassermannova, Werichova, Kováříkova 1145, Praha 5.

S platností od 1.7.2008 tedy platí nová pojistná smlouva č. 7720305970, která je sjednána u pojišťovny Kooperativa, a.s., Vienna Insurance Group.

Číst dál: Změna pojistné smlouvy

Vážení vlastníci,

s ohledem na oznámené zvýšení cen ze strany našeho současného poskytovatele havarijní servisu společnosti Bytoservis s.r.o., jsme provedli výběrové řízení na poskytovatele havarijních služeb pro naši společnost respektive pro objekty, na nichž naše společnost vykonává správu.

Ve výběrovém řízení jsme vybrali společnost Janpe s.r.o., která bude zajišťovat pro naši společnost (pro Váš objekt) havarijní servis od 1.9.2008.

Číst dál: Změna společnosti zajišťující havarijní servis

Joomla Templates - by Joomlage.com